לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

תביעות פנסיה

blank

שומר הסף של ביטוחי הפנסיה שלכם

ביום 19.12.13 קבע בית הדין הארצי לעבודה כי חברות הביטוח וקרנות הפנסיה אשר בטלו כיסויים ביטוחיים לעובדים בשל אי תשלום פרמיה, מבלי לקבל אישור מבעוד

blank

תביעות ביטוח בקרן פנסיה

קרן פנסיה היא קופה בה נצברים חסכונות לזכותו של העובד. גם העובד עצמו וגם המעסיק מפרישים לקרן כספים והם מיועדים לתשלום פנסיה חודשית לעובד. סוגי פנסיות שמשלמת הקרן. פנסיית זקנה- משולמת לעמית עם צאתו לגמלאות ועד המוות. מטרת החיסכון לקרנות פנסיה היא להעניק לגמלאי קצבה חודשית קבועה בעת צאתו לגמלאות.
פנסיית נכות- משולמת לעמית במקרה שאירעה לו תאונה או שהוא סובל ממחלה הפוגעים ביכולת השתכרותו. פנסיית נכות ניתנת לתקופה קצובה ועד להחלמת העמית או כאשר יוצא לגמלאות (מוחלפת בפנסיית זקנה).
פנסיית שאירים- ניתנת למשפחת העמית כאשר הוא נפטר.

blank

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – השוואה במקרה של תביעת ביטוח

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – השוואה במקרה של תביעת ביטוח או אילו נתונים צריכים סוכני ביטוח להציג בפני מועמד לביטוח בכדי לתעדף ביטוח מנהלים.
קרן פנסיה וביטוח מנהלים הינן תכניות פנסיונית אשר נועדו לספק לנו, לצד חסכון לגיל הפנסיה, גם פתרון לסיכונים: מוות ונכות.
ננסה לפרט בנקודות במאמר זה מדוע הביטוח במסגרת ביטוח מנהלים עדיף בהרבה על ביטוח במסגרת פנסיה כל זאת במקרה של תביעת ביטוח.

שינוי גודל גופנים