לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

תביעות פנסיה

מאמר מעת עו"ד תביעות ביטוח

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – השוואה במקרה של תביעת ביטוח

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – השוואה במקרה של תביעת ביטוח או אילו נתונים צריכים סוכני ביטוח להציג בפני מועמד לביטוח בכדי לתעדף ביטוח מנהלים.
קרן פנסיה וביטוח מנהלים הינן תכניות פנסיונית אשר נועדו לספק לנו, לצד חסכון לגיל הפנסיה, גם פתרון לסיכונים: מוות ונכות.
ננסה לפרט בנקודות במאמר זה מדוע הביטוח במסגרת ביטוח מנהלים עדיף בהרבה על ביטוח במסגרת פנסיה כל זאת במקרה של תביעת ביטוח.

תביעות ביטוח - מי אחראי לשלם

תביעות ביטוח בקרן פנסיה

קרן פנסיה היא קופה בה נצברים חסכונות לזכותו של העובד. גם העובד עצמו וגם המעסיק מפרישים לקרן כספים והם מיועדים לתשלום פנסיה חודשית לעובד. סוגי פנסיות שמשלמת הקרן. פנסיית זקנה- משולמת לעמית עם צאתו לגמלאות ועד המוות. מטרת החיסכון לקרנות פנסיה היא להעניק לגמלאי קצבה חודשית קבועה בעת צאתו לגמלאות.
פנסיית נכות- משולמת לעמית במקרה שאירעה לו תאונה או שהוא סובל ממחלה הפוגעים ביכולת השתכרותו. פנסיית נכות ניתנת לתקופה קצובה ועד להחלמת העמית או כאשר יוצא לגמלאות (מוחלפת בפנסיית זקנה).
פנסיית שאירים- ניתנת למשפחת העמית כאשר הוא נפטר.

קביעת בית משפט בענייני ביטוח

שומר הסף של ביטוחי הפנסיה שלכם

ביום 19.12.13 קבע בית הדין הארצי לעבודה כי חברות הביטוח וקרנות הפנסיה אשר בטלו כיסויים ביטוחיים לעובדים בשל אי תשלום פרמיה, מבלי לקבל אישור מבעוד