dunsguide_חותם אמינות לעורך דין גיא כהן
צוות משרד עורך דין ליטיגציה- גיא כהן - עומדים בלובי של הבניין ב.ס.ר
לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
חשבתם שיש לכם ביטוח אובדן כושר עבודה? ראיון נוקב בנושא עם עו"ד גיא כהן
נגן וידאו
dunsguide_חותם אמינות לעורך דין גיא כהן

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
נגן וידאו

וידאו

ליטיגציה

ייצוג בבתי משפט – על מה מדובר?

כל סכסוך מסחרי אשר יש לפתור אותו באמצעות פניה לערכאות, הוא תחום בו הליטיגטור (עורך דין המתמחה בייצוג לקוחות בבית המשפט) נכנס לתמונה.

 משרדנו בתחום ליטיגציה מסחרית/ייצוג בבתי משפט

בשנים האחרונות החלו יותר ויותר לקוחות ואף משרדי עורכי דין מובילים בארץ, להפנים את העובדה כי ייצוג בבית המשפט הוא תחום מומחיות בפני עצמו. עו"ד מסחרי המייצג באופן שוטף את הלקוח ומכיר את עסקיו לפני ולפנים, אינו מוכשר לייצג את הלקוח במקרה הקונקרטי אשר יש להביאו בפני השופט.

כאן באה לידי ביטוי אמנות מקצוע הליטיגציה (ניהול תיק בבית משפט). עורך הדין המומחה בתחום זה, מכיר בחשיבות התקשורת והכימיה הנוצרת במהלך הדיון בינו לבין והשופט, בין עורך הדין והעד הנחקר, ובין העד הנחקר לבין השופט. אומנותו מתבטאת ביכולת לנתב את מערכת היחסים הבין-אישית הזו, תוך כדי הצפת העובדות הרלוונטיות לעניין הנדון אל התוצאה הרצויה עבור בעל הדין אותו הוא מייצג.

משרד עורכי דין גיא כהן ושות' ייצג ומייצג משך השנים סכסוכים כספיים מסחריים בסכומי כסף גדולים, חברות, וגופים פרטיים אשר להם סכסוכים מול מועצות מקומיות, חברות מסחריות, ואל מול המדינה.

שאלות נפוצות

מה אני עושה אם נקלעתי לסכסוך משפטי?

כאשר מתעורר סכסוך, אל תפתרו אותו מבלי להעלות על הכתב את פרטי ההסדר המדויקים. כאשר הסכסוך מתעורר שוב, או כאשר נוצר סכסוך אחר בין שני צדדים המנהלים עסקים יחד לאורך תקופה, חשוב לדעת כיצד ומדוע הסתיים הסכסוך הקודם במדויק. אל תסכימו לשינויים והסכמים בעל פה.

בתחום זה חשוב, עם פרוץ הסכסוך, להבחין בין מי שראוי להיות פרטנר לבין מי שרק "מושך אתכם באף". עם הראשון יש לנסות לפתור את הסכסוך בדרכי פשרה ולעתים באמצעות מגשר, שזהו תפקידו ומומחיותו. עם השני יש לחתור להכרעה באמצעות תביעה משפטית מהירה.

האם כדאי לי לייצג את עצמי בבית המשפט?

לטובת כל הנוגעים בדבר,  אל תנסו להסתדר לבד. מרבית השגיאות הבלתי הפיכות נעשות בתקופה בה נדמה לכם כי ניתן לדחות את הייעוץ המשפטי. אל תחסכו בשלב הראשון של הגשת התביעה. במיוחד בתחום זה חשוב כי התביעה הראשונית תהיה מגובה בראיות, או לפחות שעורך הדין שלכם יידע עם מה הוא יוצא לקרב מבחינה ראייתית.

פסיקה בתחום

פקודת הראיות דורשת כי מקום שהשופט נסמך על עדות יחידה של מי שהוא גם בעל הדין בתובענה, עליו לנמק היטב ולהזהיר עצמו בטרם יעשה כן. המדובר בהלכה אשר לוקחת בחשבון את האינטרסנטיות של מי שהוא תובע בעצמו. לעתים רבות קשה מאוד למצוא ראיה חיצונית ובלתי תלויה. לעתים קרובות אין בנמצא ראיה כזו. כאן עשוי פסק הדין הבא לעזור. במקרה זה בית המשפט קבע כי ניתן להסתפק באמון של השופט בבעל הדין, ולעתים ניתן למצוא תימוכין בעובדה כי הצד השני שמכחיש את הנסיבות להן טוען התובע אינו מביא ראיות מטעמו להפריך את טענות בעל הדין התובע. לפסק הדין המלא

פסק הדין המובא להלן מדגים את החשיבות שבחקירה הנגדית, היא המומחיות אותה רכש משרדנו במשך שנים רבות של חקירת עדים. הכי קל לשבת במשרד עורך הדין ולחבר תצהיר שבו יהיה כל מה שלדעת עורך הדין צריך בכדי לזכות בפסק הדין. כאשר עומד העד שחתם על התצהיר מעל דוכן העדים ומסתבר כי הוא חתם מבלי להבין על מה הוא חותם ומבלי יכולת לשכנע כי הוא יכול להוכיח את האמור בתצהירו, מתקבלת התוצאה ההפוכה לגמרי. דווקא הלקוח של עורך הדין שיידע לחשוף את העד בקלקלתו, יוצא נשכר. לפסק הדין המלא

לקוחות ממליצים