לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון רב השנים שלנו בתביעות נזיקין כולל רשלנות רפואית ותאונות דרכים, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שזה אפשרי. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים בהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
מאמרים בנושא

עורך דין נזיקין: גיא כהן ושות'

תוכן עניינים

תפקידו של עורך דין נזיקין הוא לייצג את הלקוחות מול הגורם המזיק, רשויות וחברות הביטוח ולהשיג להם פיצוי מקסימלי תוך פרק זמן קצר. 

מומחים בתביעות נזיקין

משרד עורכי דין גיא כהן ושות' מומחים בתביעות נזיקין ומובילים בהשגת פיצוי מירבי וזכויות מלאות ללקוחות. 

בזכות ידע והניסיון שצברנו במהלך השנים בייצוג לקוחות בתביעות נזיקין, אנו משיגים ללקוחות שלנו פיצוי גבוה גם במקרים שבהם הסיכוי לזכייה הוא קטן.

אני מזמין אתכם לצפות בסרטון הקצר (פחות מ-4 דקות) כדי לקבל טיפים חשובים לתביעות נזיקין.

טיפים חשבוים לפני שמגישים תביעת נזיקין

Play Video about עורך דין גיא כהן מומחה תביעות נזיקין

עורך דין תביעות נזיקין: גיא כהן 

תביעות נזיקין – על מה מדובר?​​

דיני הנזיקין עוסקים בכל הסיטואציות בהן נגרם נזק. תחום משפטי זה דן בשתי שאלות עיקריות: האם קיימת אחריות של גורם הנזק? אם כן – מהו הפיצוי לו זכאי הניזוק מאת המזיק? הערכת הפיצויים היא שאלה סבוכה ומורכבת ויש כללים רבים שבאים לסייע לנו במלאכה זו. סוגיות באמדן הנזק הן מכריעות בדיני הביטוח, בדיני החוזים, בדיני עשיית עושר, וכל שכן בדיני הנזיקין "הטהורים".

תחום הנזיקין הוא התחום אשר בו נכון השופט היושב בדין לבצע שינויים, התאמות וגמישות בצורה יוצאת דופן. אם בשל חלוף העתים, אם בשל שינוי בנסיבות החיים האובייקטיביות, ואם משום שינויים בדפוסי החשיבה שלנו כחברה דינמית. בעולם דיני הנזיקין שם עצמו בית המשפט בנעליו של האדם הסביר ובודק כיצד על האדם הסביר, בנסיבות המיוחדות של כל מקרה ומקרה לנהוג. מדובר במבחן ערכי, ומכאן גם ההשפעה הגדולה שיש לזהות השופט היושב בדין. כאן באה לידי ביטוי אמנות מקצוע הליטיגציה (ניהול תיק בבית משפט). 

עורך הדין המומחה בדיני הנזיקין, מכיר בחשיבות התקשורת והכימיה הנוצרת במהלך הדיון בינו לבין והשופט, בין עורך הדין והעד הנחקר, ובין העד הנחקר לבין השופט. אמנותו היא היכולת לנתב את מערכת היחסים הבין אישית הזו, יחד עם הצפת העובדות הרלוונטיות לעניין הנדון, אל התוצאה הרצויה עבור בעל הדין אותו הוא מייצג. בשלב זה נכנס לתמונה הייעוץ המשפטי שמקבל הלקוח מעורך הדין.

שאלות נפוצות על תביעות נזיקין

יש לבדוק ולוודא בצורה היסודית ביותר מהו המפגע בשלו נפגעתם, לאסוף פרטים מזהים של עדים שראו את התאונה, וכן ראיות אודות מקור הנזק. צילומים הם חשובים, אולם אם מדובר באחריות שאינה נובעת ממפגע שניתן לזיהוי בעין, מומלץ להקליט שיחה עם אנשים שיכולים להעיד על הסיבה לנזק, רצוי עם בעלי תפקיד בגוף שגרם או אחראי לדעתכם לנזק.

אחד הדברים החשובים הוא לא לשוחח עם שליחים מטעם הגורם המזיק. לעתים קרובות תבקש חברת הביטוח של הגוף המזיק לאסוף ראיות שיפגעו בתביעתכם הצודקת בהמשך. מאחר ואינכם ערוכים להתמודד מול החוקרים הפרטיים לבדכם, רצוי כי תמנעו מכל מגע איתם.

 

להבדיל מתביעה כנגד חברת הביטוח שלכם, בה יש מחויבות לשתף פעולה עם חברת הביטוח, במקרה של תביעת צד שלישי וחברת הביטוח שלו, אין מחויבות כזו לכם כתובעים.

לקוחות ממליצים

מדוע אנחנו?

תחום זה חובק עולם ומלואו והדבר בא לידי ביטוי באלפי תביעות שניהל משרדנו בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ.

למשרד עורכי דין גיא כהן ושות' ניסיון רב שנים בתביעות רשלנות, בתחום נזקי גוף, בתחום נזקי הרכוש, תביעות של עובד כנגד מעבידו בגין תאונת עבודה, לשון הרע ועוד. בזכות ההצלחות הרבות בהשגת פיצוי מירבי ללקוחותינו, משרדנו נחשב למשרד עורכי דין נזיקין מהטובים ביותר. 

בתחום זה חשובה היכרות עם דיני הביטוח הלאומי, שכן ברוב תביעות נזקי הגוף קיימת אפשרות לשיפוי ממוסד זה. במסגרת עיסוקי כעורך דין בענייני נזיקין וכמי שניהל בעבר פורום דיני ביטוח לאומי ואת פורום דיני נזיקין באתר Lawforums, וכן מערכות רבות אל מול המוסד לביטוח לאומי בבית הדין לעבודה, אשמח לעזור לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית גם בתחום זה.

גיא כהן ושות' – משרד עורכי דין נזיקין מומלץ בעקביות ע"י הלקוחות.

גיא כהן: עורך דין תביעות סיעוד

פסיקה בתחום דיני נזיקין

בשנים האחרונות ניכרת מגמה בבתי המשפט לפסוק פיצויים גם אם התובע לא הוכיח מעבר ל50% ההסתברות כי הייתה רשלנות וכי בשל רשלנות זו נגרם לו הנזק. כיום ניתן, במקרים המתאימים, להסתפק אף בסבירות נמוכה יותר מ-50%, בדבר הקשר הסיבתי בין הרשלנות לבין הנזק. לפסק הדין המלא

ניתן לחייב נושא משרה בחברה (ולא פחות חשוב – את ביטוח אחריות נושא המשרה), בשל היעדר ביטוח מתאים. הנזק בא לידי ביטוי בתגמולי הביטוח שהנפגע לא יוכל ליהנות מהם בשל אי עריכת ביטוח מתאים.