לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

נזיקין

תביעות נזיקין בדלתות מסתובבות

דלתות מסתובבות ותביעת נזקי גוף

כולנו מכירים את הדלתות האוטומטיות שנמצאות בפתחם של רוב בנייני המשרדים ובתי המלון. יש בהן דלתות הזזה שנפתחות לשני הצדדים וכאלו שמסתובבות על צירן. דרך

תביעות תאונות דרכים או נזיקין - רופא מומחה

בחירת מומחה רפואי בתביעות נזיקין

במקרה של תביעת נזיקין על הטובע, הטוען לנזק גופני, קיימת חובה להגיש עם תביעתו חוות דעת מומחה רפואי מטעמו על מנת להוכיח את פגיעתו. חוות הדעת הינה חוות דעת ערוכה כדין אשר הינה בעלת צורה ומאפיינים ייחודיים.
עבודתו של המומחה אינה מסתיימת עם מתן חוות הדעת שכן על המומחה לעיתים להופיע בפני בית המשפט ולהגן על חוות דעתו זו ולהיות חשוף לחקירה נגדית.

מאמר מעת עו"ד תביעות ביטוח

ספורט ה Outdoors ואחריות הרשות

רבות מפעילויות הספורט שלנו נעשות מחוץ לדלת אמותינו. כשאנו מבקשים לרכב, לרוץ או ללכת בהליכה אירובית, אנו זקוקים למרחבים הפתוחים שם יכולתנו לשלוט בכל הקשור למשטחים עליהם מתבצעת פעילות הספורט- מצומצמת מאוד.

אחריות המעביד בנזיקין

אחריות מעביד בנזיקין כלפי מי שנחשבים עובדיו הינה יציר הפסיקה. החוק מטיל חובות רבים על מעביד כלפי עובדו, בניגוד ליחס בין מקבל שירות ו/או מזמין עבודה לקבלן ו/או עצמאי. חובות אלה אינם עוסקים באחריות המעביד. אחריות מוגברת של מעביד כלפי עובדיו הינה פיתוח של הפסיקה בישראל, הנגזרת מסעיף 37 לפקודת הנזיקין הדן ברשלנות.

שינוי גודל גופנים