לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

ביטוח ימי

תביעות משפט ימי ותובלה

"ההרפתקה הימית" של בעלי המטענים

המשפט הימי הוא מערכת סבוכה של חוקים בין לאומיים ודינים פנימיים שנבנתה במאות שנים של ניסיון. בעולם העסקי הגלובלי של תחילת המאה העשרים ואחת תחום

עצות עו"ד ביטוח בתחום ההובלה הימית ליצואנים / יבואנים

עצות עו"ד ביטוח בתחום ההובלה הימית ליצואנים / יבואנים

משרדנו המומחה בתביעות ביטוח ונזיקין בין היתר בתחום ההובלה הבינלאומית מטפל במקרה כזה, בו מכולה עם מטען שנמכר בתנאי CIF אך מבלי שנרכש ביטוח למטען, נפלה מסיפון אוניה במהלך סערה.במקרה זה אנו מגישים תביעה נגד הגורם האחראי לנזק, כדוגמת המוביל הבינלאומי או הנמל.

קביעת בית משפט בתביעת ביטוח

העוקץ הסיני

תחת הנושא של משפט ימי ותובלה יכולים להיות מטופלים מקרים רבים ושונים שמטרידים יבואנים ויצואנים מבחינה משפטית, ושביטוח ימי לא ייתן להם מענה. הנה דוגמא:

משרד עו"ד גיא כהן מתמחה במפשט ימי ותובלה

ביטוח ימי – האירוע של האניה "צים קונסטנצה" בנמל אשדוד במהלך סערה חורפית

מכולה נפלה למים מסיפון האניה. כל תכולתה אבדה במעמקי הים. המוביל הימי, בעלי האניה וחברת הנמל שבמימיו המכולה נפלה,הודיעו כולם שאינם אחראים לנזק זה, ושמזג האוויר הסוער גרם לו. ברוח זו גם היה הדיווח בעיתונות על האירוע, שבו נפלו למעשה באותו אופן 26 מכולות.