לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

הודעה חגיגית על פתיחת תחום משפטי חדש במשרד

עו"ד מור להב, אשר מאחוריה נסיון של כ-14 שנים בחברת צים שירותי ספנות משולבים בע"מ, מצטרפת למשרד כשותפה וראש תחום חדש למשפט ימי ותובלה.

התחום החדש יציע שירות ייחודי ומקיף במגוון של נושאים הקשורים למשפט הימי ולתובלה, כולל תביעות ביטוח על נזק למטען ותביעות נזק לגוף, ביטוח ימי, שילוח בינלאומי, עסקאות והסכמים הקשורים לתובלה ועוד.

עו"ד מור להב, לאחר שטיפלה מספר שנים בתביעות נזק למטען ונזק לגוף, הקימה במסגרת תפקידה ב"צים" באגף תביעות וביטוח, את מחלקת ההסכמים וניהלה צוות משפטי שעסק בניהול הסיכונים המשפטיים והביטוחיים בהסכמי חברת "צים" (הסכמים עם לקוחות, הסכמים עם קבלני משנה, הסכמי חכירת אניות, הסכמי חכירת תאים ושיתוף פעולה עם חברות ספנות אחרות ועוד), תוך שהיא מנהלת חלק מהזמן את התחום של התאונות האישיות וממשיכה לייעץ בנושאי הטיפול בתביעות נזק למטען, לגוף ולאניות ובביטוחי "צים".

במהלך המורכב של מסחר ימי ותובלה של מטענים עלולים לקרות נזקים: נזקים למטען, נזקי גוף לאנשים המעורבים בתובלה, נזקים לכלי התובלה ונזקים כספיים אחרים. עלולים להיווצר סכסוכים משפטיים בין הגורמים הרבים המעורבים בהליך התובלה לגבי שאלות של אחריות, שיפוי, ביטוח ועוד. לעתים קשה להעריך היכן נגרם הנזק או על ידי מי מכל הגורמים, ובכל מקרה יהיה צורך לפעול נכון, ביסודיות ובזמן, מתוך הכרות טובה של הליך התובלה והמורכבות המשפטית כדי להצליח להשתפות על הנזק או לפתור את הסכסוך. יש גם לדעת, כי חלק מהבעיות האלה ניתן לפתור מראש באמצעות הסכמים טובים.

משרדנו ישלב את הנסיון והידע היחודיים האלה בתוך בסיס הנסיון והידע הקיימים במשרדנו כפי שמתואר כאן בתחומי דיני הנזיקין ודיני ביטוח כדי להציע שירותים של ייצוג בתביעות מטען ותביעות אחרות ונושאים משפטיים אחרים הקשורים למסחר הימי ולתובלה, לכל הגורמים המעורבים – בעלי המטענים, היצואנים/היבואנים, המבטחים, המשלחים הבינלאומיים, חברות הספנות, חברות ההובלה, חברות הנמל, וקבלני משנה במהלך ההובלה.

אני מאחל למור הצלחה רבה בדרכנו העתידית המשותפת ומי ייתן ותהיה זו התחלה של שותפות נפלאה.

לקוחות ממליצים