לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

הובלה ימית – יצואנים/יבואנים או משלחים בינלאומיים?

משרד עו"ד גיא כהן מציע שירות של ייעוץ משפטי, טיפול בתביעות ובהסכמים הקשורים בהובלה בינלאומית. ובכלל זה סיוע במגוון הבעיות המשפטיות שנוצרות מול קבלני ההובלה, לקוחות, שותפים ומבטחים.

משרדנו, בעל הניסיון הרב בתחום תביעות הביטוח, הנזיקין והליטיגציה, משתף פעולה עם עו"ד מור להב, בעלת ניסיון ייחודי ומקיף של  14 שנות עבודה באגף תביעות וביטוח בחברת "צים".
עו"ד להב טיפלה באירועים ובתביעות ביטוח של נזקים למטענים, נזקי גוף לאנשים שנפגעו במהלך ההובלה, נזקי גוף לכלי השייט המעורבים ובכלל נזקי צד ג' ונזקים כספיים אחרים, וניהלה במשך שנים את מחלקת ההסכמים, שם עסקה ביצירת הסכמים שישפרו את מצבה של "צים" מבחינת סיכונים משפטיים וביטוחיים שקשורים בתביעות פוטנציאליות לכל אורך שרשרת ההובלה והלוגיסטיקה.
בידע הזה שנרכש בעבודה מתוך חברת ספנות, המוביל הימי, נוכל לסייע למשלחים בינלאומיים וליצואנים/יבואנים לשפר את מצבם בתביעות ובהסכמים.

כדאי לשקול ניהול משא ומתן עם המוביל הימי ואולי לנסות להשיג ויתורים בתנאי האחריות שלו בחלקים שחשובים לכם ושניתן להתמקח לגביהם.
רצוי להסדיר בהסכם כתוב ומפורט את מערכת היחסים עם כל הצדדים שאיתם קשורים במהלך ההובלה הבינלאומית. שרשרת ההובלה היא ארוכה ורבת חלקים, לכן בנזקים שנגרמים במהלכה יש להתחיל לטפל מבחינת משפטית, כדי לתבוע או להתגונן  – קרוב ככל שניתן בסמוך לזמן האירוע, כדי לקבוע מהו הנזק,  איפה אירע ומי הגורם האחראי לו, וכך יש גם לפנות מיידית למוביל הימי ולמבטחים שלכם.

אנו מציעים מצדנו טיפול נכון, יסודי ובזמן שבא מתוך הכרות משפטית קרובה עם תהליך ההובלה והבעיות האפשריות – כדי למנוע הסתבכויות אחר כך בנושאים המשפטיים המורכבים והייחודיים של ההובלה הבינלאומית.

לקוחות ממליצים