לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.

מאמרים

משרד עורכי דין גיא כהן ושות'

מגדל ב.ס.ר 4, מצדה 7 ברמת גן (מאחורי מכון מור)

משרד עו”ד גיא כהן מומחה בתביעות ביטוח, בתביעות פנסיה ובדיני הנזיקין. לצוות המשרד רקע וניסיון של למעלה מעשרים שנה בייצוג חברות ביטוח ותובעים גם יחד במגוון סוגי ביטוח, לרבות תביעות נזקי אש, פריצה ועוד. אנו מטפלים בתביעות ביטוח בתחום ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה, תביעות ביטוח סיעוד, תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומירשלנות רפואית, ותביעות פנסיה.

מאמר מעת עו"ד תביעות ביטוח

ספורט ה Outdoors ואחריות הרשות

רבות מפעילויות הספורט שלנו נעשות מחוץ לדלת אמותינו. כשאנו מבקשים לרכב, לרוץ או ללכת בהליכה אירובית, אנו זקוקים למרחבים הפתוחים שם יכולתנו לשלוט בכל הקשור למשטחים עליהם מתבצעת פעילות הספורט- מצומצמת מאוד.

אחריות המעביד בנזיקין

אחריות מעביד בנזיקין כלפי מי שנחשבים עובדיו הינה יציר הפסיקה. החוק מטיל חובות רבים על מעביד כלפי עובדו, בניגוד ליחס בין מקבל שירות ו/או מזמין עבודה לקבלן ו/או עצמאי. חובות אלה אינם עוסקים באחריות המעביד. אחריות מוגברת של מעביד כלפי עובדיו הינה פיתוח של הפסיקה בישראל, הנגזרת מסעיף 37 לפקודת הנזיקין הדן ברשלנות.

מאמר מעת עו"ד תביעות ביטוח

זכויות עובדים בעלי מוגבלויות לקראת סיום יחסי עבודה

בימים אלו של מיתון במשק, אנו עדים לקיצוצים בשכר ופיטורים הנובעים מצמצומי הוצאות. המדובר ככל הנראה ברע הכרחי העובר על רבים מאיתנו. מטרת המידע שיובא להלן היא לבחון האם נשמרו זכויותיכם כעובדים בעלי מוגבלויות והאם לא ממנף המעביד שלכם את גל הפיטורים הכללי על מנת להיחלץ מהסכמי עבודה ויחסי עבודה שאינם לרוחו, גם כאשר הסיבה האמיתית איננה חיסכון ו/או יעילות הגוררים קיצוץ רוחבי.

קביעת בית משפט בתיקי ביטוח

הגדרות להגדרות רפואיות בפוליסת ביטוח

אנשים רבים, כדבר שבשגרה, דואגים לבטח את עצמם מפני מחלות קשות. בכל פוליסה מסוג זה יש סעיף הגדרות המגדיר כל מחלה ואת התנאים לקבלת פיצוי בגינה. מה קורה כאשר הגדרת המחלה בפוליסה אינה תואמת את ההגדרה הרפואית המקובלת? האם מבוטח שאינו מבין את המינוחים הרפואיים למחלות המופיעים בפוליסה, ביום פקודה לא יוכל לממש את זכאותו לפיצוי למרות שלפי המינוח המקובל ברפואה הוא חולה במחלה שביטח עצמו מפניה?

עורך דין יגן עלייך מחוקר הביטוח בתביעות ביטוח

התחושה של האזרח הקטן שצריך להמתין לקבלת כספו מחברת הביטוח, לאחר הגשת תביעת ביטוח, אחרי כל הבירוקרטיות המתישות שהוא עובר יכולה להיות מתסכלת, בייחוד כאשר הוא זקוק לו במהירות כדי לרכוש רכב חדש או פריטים אחרים במקום אלו שניזוקו או נגנבו. התסכול גדול שבעתיים כשהמבטחת שולחת חוקר פרטי שיוכיח כי המבוטח רימה אותה ומסרבת לשלם לו בתואנות שווא.

שינוי גודל גופנים