לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

מנכ"ל שנפטר מדום לב לאחר ויכוח עם לקוח, הוכר כנפגע עבודה

מחקרים רבים מוכיחים מזה שנים כי לחץ נפשי מאסיבי יכול לגרום לבעיות בריאותיות שונות בדרגה זו אחרת. גם במסגרת יום העבודה השגרתי שלנו אנו נקלעים לוויכוחים, חווים מתחים ותחושות של כעס וחרדה, אך לא עולה על דעתנו שסיטואציות כאלו יכולים להסתיים אפילו במוות.

ובכן, זה מה שאירע למנכ"ל חברה גדולה, שנקלע לעימות קשה עם לקוח שהיה חייב לו כסף רב. למחרת אותו ויכוח סוער ביקש המנוח להתחיל את הבוקר בשחייה רגועה בבריכה, אך בעודו בתוך המים החל להרגיש ברע, נזקק לעזרה כדי לצאת מהבריכה ומיד אחר כך איבד את הכרתו ולקה בדום לב. למרות ניסיונות ההחייאה הממושכים נפטר והוא בן 43 בלבד, נשוי ואב לילדים צעירים.

לאחר קבלת ההודעה המרה פנתה משפחתו של הנפטר למוסד לביטוח הלאומי לבקשת הכרה במותו של האב כתאונת עבודה, אולם התביעה לביטוח לאומי נדחתה בטענה כי אין קשר בין האירועים. המשפחה סירבה להסתפק בתשובה זו ופנתה למשרדנו בכדי לקבל סיוע.

לנו, כמו לבני המשפחה, היה ברור שלא נוותר ולכן פנינו לקרדיולוג מומחה שיבדוק קשר סיבתי בין מידת הסטרס שחווה הנפטר באותו אירוע חריג לנסיבות מותו. גם הרופא מטעם בית הדין לעבודה כתב חוות דעת שתמכה בקיום קשר שכזה. ואכן, בדיון בתביעתנו קיבל בית המשפט לענייני עבודה את טענותינו, הכיר באירוע מותו של הנפטר כתאונת עבודה, והורה למוסד לביטוח לאומי לשלם למשפחה את כל המגיע לה במסגרת זו, עשרות אלפי ש"ח בכל חודש.

 

לקוחות ממליצים