לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

רקע על אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא הביטוח היקר ביותר, אך שיעור דחיית התביעות המוגשות בגינו הוא הגבוה ביותר. כל חיינו אנו משלמים עבור אותו יום שבו יאמר לנו הרופא "קחו קצת מנוחה והבריאו", ומצפים כי הביטוח היקר יעמוד לטובתנו ברגעים קשים אלו אך דווקא ברגעי משבר אלו אז אנו מקבלים דחייה מחברת הביטוח.

הסיבה הנפוצה לדחייה תהיה "נכון שהרופא שלך חושב שאסור שתעבוד עכשיו, אבל הרופא שלנו חושב אחרת". לעתים זו התשובה המתקבלת למרות שרופא מטעם חברת הביטוח אפילו לא בדק אתכם. הוא מסתכל על המסמכים הרפואיים ובמקרים רבים מחליט כי בדיעבד לא הייתה הצדקה לאשר לכם חופשת מחלה.

בשלב זה אתם מוצאים את עצמכם מחוץ למעגל העבודה, נטולי שכר מזה חודשים, יושבים בבית ונלחמים על בריאותכם, כשאז נוחתת המכה בדמות דחיית תביעת הביטוח.

בכל הקשור לאובדן כושר עבודה חשוב להיעזר בעורך דין אי כושר עבודה כבר בשלבים הראשוניים של הגשת התביעה. אך גם אם לא עשיתם זאת, אוכל בשלב מאוחר יותר להשיג עבורכם פיצוי ולשחרר אתכם מהצורך להתווכח עם חברות הביטוח, סוגיה כאובה בפני עצמה שיכולה להפוך כל אדם בריא לחולה.

 

לקוחות ממליצים