לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

לעמיר עזרנו לקבל את המגיע לו מביטוח אובדן כושר עבודה ומביטוח אחריות של המעסיק שלו

לכבוד עו"ד גיא כהן,

בתחילת שנת 2015 נפצעתי במהלך יום עבודה ועקב כך ובעל כורחי נאלצתי לעזוב את מקום עבודתי מבלי שתכננתי זאת.

יד הגורל הפגישה בינינו וזאת לאחר שחיפשתי עורך דין שיטפל בענייניי מול חברות הביטוח שבהן הייתי מבוטח, או ליתר דיוק חשבתי שהייתי מבוטח אצלן.

אני זוכר את שיחת הטלפון הראשונה בה אני מציג את הצורך שלי בעזרה של עורך דין מקצועי, ואתה גיא ביושרה ובאמת שלך אמרת לי – תמתין, תעשה כך וכך, ולאחר מכן אם תחליט שכן – אני אעמוד לרשותך.

לאחר פרק זמן לא ארוך הרגשתי שהגיעה השעה להיפגש. החיבור בינינו היה מידי וגם כל האווירה מסביב של משרד מסודר ומאורגן למופת, השקט של איש איש בפינתו ובעבודתו, אדיבותה של יפעת מנהלת המשרד כמו גם של המתמחים/ות מאוד מאוד קסמו לי ומצאו חן בעיני.

גיא, קיבלתי ממך את מירב תשומת הלב. לאורך כל השנים שניהלת את תיק התביעה שלי נתת לי שירות מקצועי מעולה:

תמיד תמיד דיברת אמת,

תמיד לוחות הזמנים שלך היו ריאליים וברורים

תמיד פרקטיקה, מה נכון לעשות ואיך מתקדמים הלאה לצעד הבא

ותמיד גם שיתפת אותי במה שצריך היה לשתף, ואת המעצבן דאגת להרחיק ממני.

עברנו יחד דרך משותפת, ולאורך כל אותה הדרך ידעתי, ראיתי ובעיקר הרגשתי שאתה מגדל אור של ערכים – כן, ישר ואמיתי. "כן" שלך היה "כן" מוחלט, פעלת כחבר וכג'נטלמן אמיתי שנלחם בשבילי כלקוח על מה שהיה מגיע לי, כי הגיע לי.

כפי שציינתי בפניך בעבר, משפטים כמו "אנשים טובים באמצע הדרך" ו"תדע כל עברייה כי מסרה את בניה בידי האנשים הראויים לכך" מאוד משקפים בעיני ולאורך כל דרכנו המשותפת את מי ומה שאתה מייצג כאדם וכעורך דין.

לסיום גיא, אני מבקש להודות לך ולצוות המצוין שבמשרד "צוות גיא" שעזר ותמך וסייע לי לכל אורך הדרך.

בבנק הזיכרונות שלי מ"בסר 4" וממשרדך הצנוע אשר בקומה ה-18, יישאר לי זיכרון של אנשים יקרים מאוד עבורי ומגדל אור אחד של ערכים מאוד חשובים. אני מאמין בכל ליבי שכל לקוח שיגיע אחריי לשערי משרדך בכדי לקבל סיוע משפטי, ודאי ייהנה ממשרד איכותי ומשירות מקצועי לעילא ולעילא.

בכבוד רב ובתודה גדולה,

גמר חתימה טובה

עמיר נוי

 

 

לקוחות ממליצים