לקבלת הפיצוי המגיע לכם התקשרו כבר עכשיו
צרו קשר

מדוע אנחנו?

בזכות הניסיון וההיכרות רבי השנים שלנו עם חברות הביטוח, אנו מצליחים להשיג ללקוחות פיצוי גם במקרים שבהם איש לא האמין שהדבר יתאפשר. מכתבי התודה ולחיצות היד הנרגשות שאנו מקבלים מהם בסוף התהליך הן הדלק לפעילות שלנו.
וידאו

תביעות ביטוח עם וללא עו"ד ביטוח

משרד עו"ד גיא כהן בעל רקע וניסיון רב שנים.
המשרד מתמחה במשפט אזרחי, דיני ביטוח, דיני נזיקין לרבות ביטוחי חיים,
ביטוח תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, וכן תביעות נזקי אש, שיבוב וגניבה.

לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו לטל': 03-6120852

 1.  מבחינה כרונולוגית תביעות ביטוח נחלקות לשניים. בהתחלה רוב הנפגעים שנגרם להם נזק לרכוש או נזק לגוף יתנהלו ללא עו"ד ביטוח אל מול סוכן הביטוח או החברה. הם יגישו את תביעת הביטוח בעצמם. רצוי באמצעות סוכן הביטוח ואם אין, ישלחו את תביעת הביטוח ישירות לחברה.
  נתייחס במאמר זה לצמד המילים עו"ד ביטוח כאל עוה"ד בעל ניסיון בתביעות ביטוח.
 2.  נאמר כי כפי שאנחנו עורכי דין העוסקים בתביעות ביטוח, נהנים לתת ייעוץ ראשוני  ללא תשלום לנפגעים גם בשלב הראשוני, יש לא מעט עו"ד הנוהגים כך. לכן כדאי גם בשלב המאוד ראשוני של תביעת ביטוח להתייעץ כאמור עם עו"ד ביטוח.
 3.  יש לזכור כי סוכני הביטוח מקבלים תשלום מחברות הביטוח רק בשלב של כריתת חוזה הביטוח. אין מי שיתגמל אותם עבור טיפול בתביעות ביטוח,  ולכן אין לצפות מהם לעבוד עבורכם בשלב הזה.
 4.  במקרים רבים יש יתרון להתנהלות בתביעות ביטוח כאשר עו"ד ביטוח נמצא רק מאחורי הקלעים. כך אפשר להשיג חומרי חקירה שאוספת חברת הביטוח כמו דו"ח שמאי, דו"ח סוקר, הצעת ביטוח, הצהרת בריאות, נספחי פוליסה ועוד ועוד. המדובר במסמכים נחוצים בכל תביעת ביטוח המוגשת לבית המשפט. מאוד עוזר לעוה"ד שהם מצויים בפניו בשלב הכנת תביעת הביטוח, עוד טרם הגשת התביעה לבית המשפט.
 5. לעיתים רבות בהתנהלות נכונה מסתיימת תביעת הביטוח בקבלת פיצוי מתאים בשלב הראשון בו לא מעורב עו"ד ביטוח.
 6. גם בשלב זה עם קבלת ההצעה מחברת הביטוח אבל לפני חתימה על מסמכי ויתור תביעות,  שווה להתייעץ עם עו"ד ביטוח בכדי לוודא שקבלתם כל מה שמגיע לכם, או לחילופין להחליט  כי תביעת ביטוח בבית המשפט לא כדאית. אם בשל סיכויי אל מול סיכון, אם בשל העלויות ואם בשל הזמן שלוקח ל תביעות ביטוח להתברר בבית המשפט.
 7.  בשלב השני ככל שמחליטים כי יש להגיש את תביעת הביטוח לבית המשפט. העלויות גבוהות יותר. שכר הטרחה שגובה עו"ד ביטוח גבוה יותר באופן משמעותי. כך מתווספות בשלב זה  עלויות נוספות כגון אגרת בית משפט ולעיתים גם עבור חוו"ד מומחים.
 8. בשלב השני כמובן שכל ההתנהלות בתביעת הביטוח נעשית דרך עורך הדין. רק עו"ד ביטוח מנהל המגעים עם חברת הביטוח, סוכן הביטוח, מומחים, עורך הדין מגיש את כתבי הטענות לבית המשפט, מתייצב לדיונים ועוד ועוד.
 9.  גם בשלב השני של תביעת ביטוח יכול עו"ד ביטוח להפעיל אתכם על מנת להשיג ראיות.
  כך הוא ינחה אתכם, להקליט שיחה עם עדי מפתח לבקש מסמכים, לצלם תמונות וכו'.
 10. ככל שמוגשת תביעת הביטוח לבית המשפט ניתן להגיש גם את הסכם שכר הטרחה שכרתתם מול עו"ד ביטוח לבית המשפט ולבקש להטיל הוצאה כבדה זו על הצד שנתבע. בין אם מדובר בתביעה נגד עירייה, תביעה נגד חברת ביטוח, תביעה נגד נהג פוגע, תביעה נגד מעביד וכדומה.

 

 

לקוחות ממליצים